You are here

Ürün Haberleri

Daha piyasa tanıtımını yapalı bir sene bile olmadı. Hacimli üretime başlayalı sekiz ay oldu. Fakat piyasadaki önemli bir ihtiyacı karşılamış olmalıyız, bu hafta bininci R-ION sevkiyatını geçekleştiriyoruz. Hem de bu satışların çoğu ihracat; İsviçre, İngiltere ve Hollanda gibi Avrupa ülkelerine.

Haberleşmeli Oda Kontrol Cihazımız R-ION için DALI sürücümüz de testlerden başarıyla geçti. DALI (Digital Addressable Lighting Interface) aydınlatma sistemleri için IEC 62386 standardına dayalı uluslararası bir standart.

Yeni sürücü sayesinde DALI uyumlu tüm kontrol cihazlarına R-ION tarafından kontrol komutları gönderilebiliyor.

“I do not have any issues with the (P-ION) controller they are very reliable.”
Nico Fileccia, ICS Eastern, United Kindgom

“We have been using the P-ION controller for some time now, and are very happy with the success that we
have achieved with the product, both from a quality, reliability, technical support and programming point of
view.”
Cecil Haskett, Manutec Limited, Ireland

2014 fiyat listelerimiz  yayınlandı. Yeni listeleri satış asistanımızdan isteyebilir, veya internet sayfamızdan indirebilirsiniz.

Büyüyen binalarla birlikte ISH sistemlerinin de kapasiteleri, dolayısıyla boru çapları da büyüdü. Artık mekanik tesisatlarında DN200 ve DN250'lik hatlarla karşılaşmak şaşırtmıyor. Bu sistemlerin kontrolü de alışık olduğumuz kapasitelerin üzerinde kontrol vanaları gerektiriyor.

Yeni elektronik altyapımızla oluşturduğumuz T-ION serisi kontrol panellerimizin üretimine başladık. Pratik menü yapısı, Türkçe ekranları ve kompak tasarımı ile yine iddialı bir ürün sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Üstelik yeni panelimizin fiyatı da çok cazip. Detay bilgileri ürün sayfamızda bulabilirsiniz.

Bazı yeni ürünlerin dökümanlarını web sitemize yükledik. Özellikle yeni yay geri dönüşlü motorların ve çok hızlı damper motorlarının ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Zaman zaman dostlarımız ne iş yaptığımızı sorarlar. Açıklamaya başladığımızın onbeşinci saniyesinde de sorduklarına soracaklarına pişman olurlar. Nihayet bizi bizden iyi anlatan bir video bulduk. Keyifli seyirler...

 

Tridium sistemlerin üstünlüklerini her fırsatta anlatıyoruz. Gerek kendi gözlemlerimiz, gerek müşterilerimizden gelen olumlu tepkileri bir döküman altında toplayıp yayınladık. İlginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Belimo ürün portföyüne 2 yollu ve 3 yollu fan-coil vanalarını kattı. 1/2", 3/4" ve 1" çaplarında üretilen vanalar, üzerlerinde 230 VAC motorlar takılı olarak sevk ediliyor. Detaylı bilgiler Ürünler bölümünde.

 

Dijital girişlerin fazla olduğu uygulamalarda analog girişlerin boş kalıyor olması sizi rahatsız mı ediyor? Çözüm artık elinizin altında. Dört adet dijital cihazı bir adet analog girişten okumayı sağlayan DGC-4 modülümüz hizmetinizde. Dijital girişlerin durumunun led ile gösterildiği ürün 24Vac beslemeli.

 

Yaklaşık bir yıldır süren Arge çalışmalarımız ilk meyvelerini verdi. L-ION serisi kontrol panellerin üretimi bu ayın sonundan itibaren başlıyor. E80 ve E100 serisi panellerimizin yerini alacak bu ürün özelliklerini okumak için tıklayınız.

Belimo'nun çok hızlı motorları ile hassas mekanlardaki kontrol seçenekleri artıyor. Labaratuar, hassas imalat alanları gibi hızlı tepki gerektiren uygulamalarda 3 saniyeye kadar inen kapatma süreleriyle zaman artık kontrolümüzde...

Belimo'nun yeni 2Nm'lik damper motoru kibrit kutusu kalınlığında! Bu sayede küçük damperlerde karşılaşılan yer sıkıntısı aşılmış oluyor. Kolay montajın yanında son ürünün estetik bir görünüm kazanması da sağlanıyor.

Belimo'nun kontrol vanaları serisinin ne kadar geniş olduğunun farkında mısınız? Biz bile bazen takip etmekte zorlanıyoruz. Hazırladığımız bu yeni döküman tüm ürün serisini tanıtıyor ve rahat seçim yapmanız için gerekli temel verileri içeriyor.

İster dikey, ister yatay... ister itmek için, ister çekmek icin... Belimo'nun yeni ürün serisi sorunlarınızı çözüyor. 150 N ve 450 N kuvvetinde, 100 mm, 200 mm ve 300 strokunda motorlar ile doğrusal hareket gerektiren uygulamalarda mekanik ara parçalar yapmaktan kurtuluyoruz.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer