You are here

Organizasyon

Murat EĞRİKAVUK

1966 doğumlu elektrik mühendisi. Tek kızı olan Derin doğduğundan beri olmayan boş vakitlerini kitap okuyarak, seyahat ederek ya da garip doğa sporları ile değerlendiremiyor. İşini gerçekten seviyor. Servis şeridini kullananlar ve ambulanslara yol vermeyenlere takmış durumda.

Cem EĞRİKAVUK

1971 İstanbul doğumlu. 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Fakültesi'nden mezun olduğu yıldan beri organizasyonumuzda çeşitli görevlerde bulunmuştur. İki dönem TÜYAK Genel Sekreterliği yapmış, halen Teknik Yayınlar Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir. Boş zamanlarını sportif yelken, dağcılık ve yamaç paraşütü ile değerlendirmekte, zaman zaman da hidrojeni temiz yakıt 'kaynağı' olarak gösterenlerle uğraşmaktadır.

Yönetim
Murat Eğrikavuk
Cem Eğrikavuk

Ceki MİTRANİ

1972 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Sırası ile Finansbank, Elit Çikolata, Has gıda ve Korozo'da çalıştıktan sonra Ontrol'de çalışmaya başlamıştır. Karısı ve çocukları ile vakit geçirmek en büyük hobisidir.

Ergin GÜNEY

1989 Sivas Suşehri doğumludur. Evli ve bir çocuğu vardır. Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi – Bilgisayarlı Muhasebe okulundan 2007 yılında mezun olmuştur. Daha önce DABİEF SMMM'de iki buçuk yıl ofisboy olarak çalışmıştır. Ailesi ile hayatını devam ettirmektedir ve onlara vakit ayırmayı çok sevmektedir. Futbol oynamak ve izlemekten büyük keyif alıyor. Koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıdır. Bilgisayar ve interneti yakından takip ediyor. Fotoğraf çekmek hoşuna gidiyor.

Fatih UZUNER

1976 İstanbul doğumludur. Evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır. 1993 yılında Kabataş Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında Muhasebe Grubumuza dahil olmuştur. Aynı zamanda İthalat-İhracat Koordinatörlüğü de yapmaktadır. Daha önce Akçura firmasında depo sorumlusu olarak görev yapmıştır. Futbol, sinema ve gezi hobileridir.

Arzu AKTAŞ

1977 Karşıyaka doğumlu ve iki çocuk annesidir. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında SMMM ve 2019 yılında YMM ünvanını almıştır. SPK-KGK Bağımsız Denetçisidir. 1998 yılında üniversitede ve 2003 yılında MSM'de Tiyatro eğitimi almış ve iki oyun sahnelemiştir. 2011 yılından beri TÜRMOB-TESMER eğitmeni olarak İSMMMO'da görev yapmaktadır. En sevdikleri çocukları ve kitaplarıdır. Özellikle tarihi yerler olmak üzere doğa gezileri yapmak, bisiklete binmek ve mesleki yayınlar okumak en büyük hobileridir. Kongreler ve sempozyumlar ile mesleki yayınlar için bildiri, makale yazmakta ve çeşitli akademik çalışmalarda görev almaktadır. Birgün başarılı bir yazar olmak en büyük hayalidir.

Serkan TOPUZ

1985 Şişli doğumlu ve evlidir. Karasu meslek yüksek okulu muhasebe bölümü ve açık öğretim fakültesi işletme bölümü mezunu olup, iki şirkette depo ve sevkiyat sorumlusu olarak görev almıştır.. Futbol, gezmek ve müzik hobileridir.

Tülay KAYA

1978 Sivas Suşehri doğumlu ve bekardır.. 1989 yılında Teferrüc İlk Öğretim Okulundan mezun olmuştur. 2006 Şubat ayında kadromuza katılarak yemek, kahvaltı servisi ve içecek ikramı gibi konularda hizmet vermektedir. Daha önce Namlıoğlu Restoranda kasiyerlik görevi yapmıştır. Gezi, müzik ve TV seyretmek hobileridir.

Ünsal BOZOĞLU

1955 Samsun doğumludur. Bekardır. 1978 yılında Bakırköy Akşam Ticaret Lisesinden mezun olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana değişik departmanlarımızda görev yapmıştır. Halen Destek Kadromuzda sevkiyat kısmında hizmet vermektedir. Seyehat etmek ve kitap okumak hobileridir.

Züleyha GENÇAL

1971 Giresun Görele doğumlu, bekar ve iki çocuk annesi. Görele Ticaret Lisesi mezunuyetinden sonra mobilya sektöründe ön muhasebe ve mağaza sorumlusu olarak çalıştı.Boş zamanlarını kitap okuyarak,tiyatroya giderek, tarihi yerleri gezerek ve en önemlisi çocuklarıyla zaman geçirerek değerlendiriyor.

Sadık ÖZDEMİR

Sadık Özdemir 1961 istanbul Beykoz dogumludur. Evli 3 cocuk babasıdır. Gezmek, yeni yerler keşfetmek ve Fenerbahçe başlıca hobileri arasındadır.

Finansman
Ceki MİTRANİ
Muhasebe
Ergin GÜNEY
Fatih UZUNER
Arzu AKTAŞ
Depo / Sevkiyat
Serkan TOPUZ
Genel Destek
Tülay KAYA
Ünsal BOZOĞLU
Züleyha GENÇAL
Sadık ÖZDEMİR

Aykut KURTDERELİ

1983 İstanbul doğumlu ve evlidir. 2004-2007 yıllarında firmamızda çeşitli görevlerde yer aldıktan sonra 2008 yılında imalat grubuna terfi olmuştur.  Hala aynı görevde yer almaktadır.

Ahmet KARAHAN

1965 Giresun doğumludur. Evli ve 4 kız çocuk sahibidir. 1977 yılında Çatak İlköğretim Okulundan mezun olmuştur. 1993 yılından bu yana İmalat Grubumuzun Servomotor Vana Bölümünde görev yapmaktadır. Daha önce Pustaş AŞ, Gürsel AŞ ve Yertaş AŞ'de mekanik işçilik yapmıştır. Balık tutmak, spor yapmak ve dağ gezisi hobileridir.

Bayram URAL

1965 Giresun doğumludur. Evli ve 4 çocuğu vardır. 1980 yılında Çatak İlköğretim Okulundan mezun olmuştur. 1999 yılından bu yana İmalat Grubumuzun Servomotor Vana Bölümünde görev yapmaktadır. Daha önce Karbosan AŞ ve Yertaş AŞ firmalarında mekanik işçilik yapmıştır. Müzik dinlemek, gezmek hobileri arasındadır.

Cem YILMAZ

1980 Paşabahçe doğumludur. Evli ve iki çocuğu vardır. 1997 yılında Denizcilik Su Ürünleri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünden mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana İmalat Grubumuzun Servomotor Vana Bölümünde görev yapmaktadır. Her türlü spor müsabakalarını izlemenin yanı sıra sıkı bir sinema takipçisidir. Fırsat buldukçada fitnesle yapmaktadır.

Abdurrahman YAMAK

1976 Giresun, Çatak doğumludur. Evli ve iki çocuğu vardır. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılından bu yana İmalat Grubumuzda Elektronik Teknisyeni olarak görev yapmaktadır. Borsa oynamak, amerikan bilardo oynamak, gezmek ve futbol müsabakalarını izlemek hobileri arasındadır.

Satılmış ATEŞ

1969 Çankırı doğumludur. Evli ve iki çocuğu vardır. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 1986 yılından bu yana imalat grubumuzda görev yapmaktadır. Hobileri arasında coğrafi ve demografik keşifler vardır. Sıkı belgesel izleyicisidir.

Savaş KURT

1987 Sivas doğumlu ve bekardır. 2008 yılı Mustafa Kemal Ünv. Endüstriyel Elektronik bölümü mezunudur. 2011 yılı Anadolu Üniv. İşletme Fakültesi' ni bitirmiştir. Askerliğinin ardından 2013 yılında elektronik imalat bölümümüzde iş başı yapmıştır. Hobileri arasında kitap okumak, futbol izlemek, türkü söylemek ve açık oturum yapmak yer alır.

Halit KAYIŞCI

1990 İstanbul doğumlu ve evlidir. 2010 yılı Marmara Ünv. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektronik Haberleşme bölümü mezunudur. Hobileri arasında bilişim sektörünü takip etmenin yanı sıra iyi bir gastro turistidir.

İmalat Grubu
Aykut KURTDERELİ
Servomotor / Vana
Ahmet KARAHAN
Bayram URAL
Cem YILMAZ
Elektronik Grubu
Abdurrahman YAMAK
Satılmış ATEŞ
Savaş KURT
Halit KAYIŞCI

Selim KARDAŞ

1974 Adapazarı doğumludur. Evli ve iki çocuğu vardır. 1995-2000 yılları arasında uygulama grubumuzda, 2000 yılından bu yana satış grubumuzda ve 2011 yılından bu tarafa satış müdürü olarak hizmet vermektedir. Daha önce Mercedes Benz AŞ. ve Delta Pano Firmalarında çalışmıştır. Yeni lezzetler keşfetmek ve işten fırsat bulduğu zamanlarda yeni yerler keşfetmek başlıca hobileridir.

Tuba ÇALIK

1977 İstanbul doğumlu ve evlidir. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksek Okulu Kontrol Sistemleri Bölümünden mezun olmuştur. 2000 yılından bu yana Satış Grubumuzda Otomasyon konularında görev yapmaktadır. Daha önce Kontek Teknik Malzeme Ltd. Şirketinde benzer konularda görev almıştır. Korku filmleri seyretmek ve puzzle yapmak en büyük zevkleri arasındadır.

İdris TEPECİK

1976 Erzincan doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksekokulu Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Bölümünden mezun olmuştur. 2009 Temmuz ayında aramıza katılmıştır. Daha önce Üçay Mühendislik ve Güneş Mühendislik firmalarında Teknik Ressamlık yapmıştır. Bilgisayar, futbol, müzik ve sinema hobileridir.

Ongun TUNALI

1976 doğumludur. 2014 yılında göreve başlamıştır. Hobileri: Kurallara uymayanlar, savsaklı iş yapanlar, mailleri okumayanlarla uğraşmak; Meydan Larousse'la fitness yapmak, imkan buldukça masa tenisi oynamak, dere tepe yürümek.

Fahri GÜNENDİ

1974 Ankara doğumludur.Kırıkkale Ünv. İklimlendirme ve Soğutma bölümünden 1996 da mezun olmuştur. İş güvenliği ve Havalandırma alanında ,sektöründe lider firmalarda çalışmıştır. Bekar hayatına sağlıklı devam edebilmek için spor yapmaya çalışmaktadır. Hayatında önemli bir yere sahip olan müzik tutkusu vazgeçilmezlerindendir.

Osman TUNALI

1966 Istanbul doğumlu endüstri mühendisi. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.Boğaziçi Üniversitesi'nden mezuniyetinden sonra 10 yıl boyunca Şişecam grubunda çeşitli projelerde çalışmıştır. 2001 yılında İzmir'e taşınarak şirkeitimizin bölge temsilciliğini yüklenmiştir. İzmir'e iş olanakları için mi, yoksa hobileri olan mağaracılık ve yelken sporunu daha rahat gerçekleştirmek için mi gittiği hala anlaşılamamıştır.

Satış Grubu
Selim KARDAŞ
İstanbul
Tuba ÇALIK
İdris TEPECİK
Ongun TUNALI
Ankara
Fahri GÜNENDİ
İzmir
Osman TUNALI

Arda AYDIN

1967 İstanbul doğumlu, evli, bir erkek ve bir kız çocuk babasıdır. İstanbul Teknik Üniversitei Makine Fakültesi'nden mezun olduğundan beri uygulama grubumuzda bina otomasyon sistemleri üzerine çalışmaktadır. Eğer bulamıyorsanız ya yelken yapıyordur, ya da dere tepe bir yerlerde geziyordur.

Hakan MİS

1980 istanbul doğumludur bekardır. 1996 yılında Maltepe Küçükyalı Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. 2011 yılının Temmuz ayında şirketimizin uygulama grubunda göreve başlamıştır.  Gezmek fotoğraf çekmek ve bisiklete binmek hobileridir.

Barış ALTIN

1977 İstanbul doğumlu olan Barış ALTIN evli ve iki çocuk babasıdır., 1995-1996 yılında Küçükköy End. Meslek Lisesi ' ni bitirdikten sonra çalışma hayatına başlamıştır. 1997 - 2006 yılları arasında Siskon Elk. Elektronik firmasında çalışmıştır. 2006 Aralık ayından itibaren şirketimizde , Uygulama grubumuzda çalışmaktadır. Basketbol ve internet vazgeçilmezleri arasındadır. Takıntılı şekilde bu güne kadar yapılan en iyi bilgisayarla çalışmak istiyor.

Onur KALOĞLU

1982 İstanbul doğumludur. Evli ve bir çocuğu vardır. 1999 yılında Nait Menteşe Endüstri Meslek Lisesi Elekronik Bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl şirketimizin uygulama grubunda elektrik teknisyeni olarak göreve başlamıştır. Futbol ve araba kullanmak hobileridir.

Fırat AĞAÇ

1988 Siirt doğumlu ve bekardır. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünden mevzun olmuştur. 2007-2008 yılında Systemair HSK Havalandırma ve 2008-2014 yılında ise Onat Otomasyon ve Otomatik Kontrol Sistemleri firmalarında çalışmıştır. Basketbol ve futbol oynamak hobileridir.

Aysun VAYİÇ ÖLGER

1987 Hopa doğumludur. SDÜ -İklimlendirme-soğutma bölümünden 2008 de mezun olmuş aynı yıl şirketimizde Teknik destek bölümünde işe başlamıştır. 2011-2014 yılları arası Türkmenistan ekibine dahil oarak kısa dönem orada olmustur. Kızının doğumu nedeniyle işten ayrıldıktan bir hayli zaman sonra 2016 şubat ayında tekrar şirketimizde Teknik destek ve Türkmenistan bölümlerinde işine devam etmektedir. Gezmeyi, kitap okumayı ,yabancı filmler izlemeyi cok severdi, Şimdilerde bu vakitleri kızıyla boyama ve faliyet  yaparak geciriyor :)

Mustafa KARDAŞ

1984 İstanbul doğumludur. Evli ve bir çocuğu vardır. 2003 yılında Tekirdağ Meslek Yüksek Okulu Endüstriyel Elektronik Böklümünden mezun olmuştur. Aynı yıl şirketimizde elektronik teknikeri olarak göreve başlamış, Ar-Ge grubumuzda görevine devam etmektedir. Futbol ve voleybol oynamak, yüzmek, gezmek ve yeni lezzetler keşfetmek hobileri arasındadır.

Çağdaş SENGEL

1983 Bandırma doğumlu, evli ve bir erkek çocuk babasıdır. 2007 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2017 kasım ayından itibaren ARGE'de, ARGE uzmanı olarak görev yapmaktadır. Geçmişte ST-Microelectronics, Netaş, İntetra ve Arçelik gibi firmalarda gömülü sistem tasarımı üzerine faaliyetler yürütmüştür. Balık tutmak, müzik, sinema ve Beşiktaş maçlarına gitmek hobileridir.

Cafer DOĞANAY

1984 Samsun doğumlu, evli ve dört yaşında dişi bir beagle babasıdır. Sakaraya Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden eşinin zoruyla mezun olmuştur. 2008 den bu yana farklı firmalarda elektronik ar-ge mühendisi olarak çalışmıştır. 2018 ekim ayından bu yana  Ontrol Ar-ge Bölümünde, elektronik donanım mühendisi olarak görev yapmaktadır. Geçmişte Birinci Otomotiv, Art Elektronik, Takosan ve İntetra gibi firmalarda gömülü sistem tasarımı üzerine faaliyetler yürütmüştür. Kitap okumak, şiir yazmak gibi azalarak sürdürmeye çalıştığı hobilerinin yanında köpeği sebebiyle zoraki koşmak, zarar görmemiş kemiği kalmamasına rağmen fırsatını bulduğunda futbol oynamak ve haftasonları iddaa bülteni çalışmak başlıca hobileridir.

Eray SÖZERİ

1984 Van doğumludur. Evli ve iki kız çocuk babasıdır. 2008 yılında Sakarya Üni. Elektrik Elektronik Müh. bölümünden mezun olmuş, 2018 yılında da Doğuş Üni. İşletme yüksek lisansını bitirmiştir. İdetek firmasına 2009 başlamasıyla birlikte HVAC sektörüne giriş yapmıştır. Sonrasında 2011-2019 yılları arasında Honeywell'de Uygulama ve Teknik Destek Müh. pozisyonlarında görev yapmıştır. 2019 mart ayından itibaren Ontrol Ar-ge Bölümünde çalışmaktadır. İlgi alanları futbol, bisiklet binmek, yüzmek ve otomobillerdir.

Amine YEŞİLYURT

2018 yılında Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olmuştur. Yeni teknolojiler öğrenmeyi ve öğrendiklerini paylaşmayı sever. Java, Python, C++ dilleri ile ilgilenmektedir. Hobileri: müzik dinlemek, bisiklet sürmek, yüzmek. 

Teknik Grup
Arda AYDIN
Teknik Destek
Hakan MİS
Barış ALTIN
Onur KALOĞLU
Fırat AĞAÇ
Aysun VAYİÇ ÖLGER
ARGE
Mustafa KARDAŞ
Çağdaş SENGEL
Cafer DOĞANAY
Eray SÖZERİ
Amine YEŞİLYURT

Fatih CEVİZ

1979 İstanbul doğumludur. Evli ve iki çocuğu var. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Hendek Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında Uygulama Grubumuzda Elektrik Teknikeri olarak göreve başlamıştır. Daha önce Bozfakıoğlu G.E ve CNR Fuarcılık firmalalarında Elektrik Teknikerliği yapmıştır. Ağustos 2009 yılından beri Türkmenistan Bölge Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Ailesiyle vakit geçirmek, müzik dinlemek ve firsat bulursa futbol oynamak hobileridir.

Türkmenistan
Fatih CEVİZ
Otomasyon

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer