Ürünler

 

E100 Sıcaklık Kontrol Panelleri

Ontrol E100 sıcaklık kontrol paneli, dijital kontrol teknolojisi ile ısıtma-soğutma-havalandırma (I.S.H.) sistemlerinin daha hassas ve verimli çalıştırılabilmesini sağlar. En üstün sistem performansına ulaşmak için çeşitli kontrol stratejileri seçilebilir.

Konfigürasyonu belirleyen parametrelerin sevkiyat öncesi ayarlanabilir olması, cihazların montaj yerine çalıştırılmaya hazır olarak, konfigürasyonu yapılmış biçimde gönderilebilmesine imkan tanır.

Çağdaş ve estetik tasarım, kullanımı kolay tuş takımı ve LCD gösterge, hem devreye alma hem de kullanımda esneklik ve rahatlık sağlar. Ölçülen sıcaklık değerleri, anlık çıkış yüzdeleri ve ayar değerleri göstergeden izlenebilir, tüm parametrelerde değişiklik yapılabilir.

Oransal ya da oransal+integral kontrol özellikleri mevcuttur. Dış hava kompanzasyonu, alt ya da üst limitleme, kaskad kontrol gibi gelişmiş otomatik kontrol stratejileri bir kaç parametre ayarı ile devreye sokulabilir. Ardışıl kontrol sayesinde ısıtıcılar, karışım damperleri ve soğutucuları sıralı olarak çalıştırmak mümkündür. Dış hava sıcaklığına bağlı olarak karışım damperleri optimum şekilde konumlandırılır.

İlave kontak girişleri sayesinde sistem devre dışı kaldığında vana ve damper motorları tam kapalı konuma geçer; donma tehlikesi durumunda ısıtma vanası açar.